Praca w Niemczech dla murarzy

Mińsk Mazowiecki Dodane : Lipiec 15, 2019 ID #6979 Odsłon: 15, dzisiaj 0

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy  do budowy obiektów od podstaw.

Możliwe zarobki powyżej: 12 000 zł

Miejsce pracy:  teren Niemiec

Oferujemy:

-        długoterminową, stabilną i legalną pracę,

-        bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

-        atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 12 do 17 euro, regularne płatności,

-       BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego *,

-       BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu *,

-        opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

-          wszelkiego rodzaju prace murarskie,

-          obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,

-          prace ogólnobudowlane.

Wymagania:

-        min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

-        sumienność, rzetelność w pracy,

-        dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

-        brak nałogów,

-        mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.

Słowa kluczowe dla ogłoszenia :

Strona www: www.ruben-bau.eu

    Imię: Ruben Bau